O nas

pulapka_na_mole2

Brend Moth off, to nowy image feromonowych pułapek na mole. Jest to połączenie dyskretnego ładnego wyglądu ze skutecznym działaniem. Pułapka w drewnianym pudełku, tego jeszcze nie było. Można umieścić logo twojej firmy na tej drewnianej pułapce. Więcej szczegółów w dziale nasze produkty

To drewniane pudełko z pułapką na mole, może być również użytecznym gadżetem reklamowym Państwa firmy. Jeżeli chcielibyście nanieść na pudełko swoje logo albo jakiś slogan związany waszym sklepem. To przy pomocy lasera, możemy wygrawerować to na drewnianej pułapce na mole. Możemy wykonać dla Państwa kilka sztuk, jeden tuzin jak i również dużo więcej.

Pracujemy obecnie nad nowymi wzorami pułapek, myślimy głównie o nowych wzorach pułapek na mole, mól włosienni czek i mól kożusznik zwany w Anglii Carpet Moths (Tinea pellionella) to ten który, bardzo lubi prawdziwe perskie dywany z wielbłądziej wełny, a od tych z Nepalu i Pakistanu jest naprawdę trudno go oderwać.

Posiadamy również bardzo dobre dozowniki feromonów owadów atakujących drzewa w ogrodach, sadach i parkach. Wykonany jest z bazowych roztworów feromonów o wysokiej czystości i wykorzystuje optymalne stężenie roztworu nałożonego na dozownik. Proszę zapoznać się z listą dostępnych dozowników feromonów w dziale naszych produktów.

pulapka_na_mole3